ANTI COVID nejen pro Litoměřičany

Ve spolupráci se Zdravým městem Litoměřice (Irena Vodičková), Sborem dobrovolných hasičů Litoměřice (Martin Šimek), Technickými službami, které nám Anti Covid převezly a společností HET, která dodala první várku lahviček jsme pro vás připravili desinfekci v balení 1 litr a 5 litrů za doporučenou cenu 50 Kč za 1 litr a 200Kč za 5litrů balení. 

Cena je doporučená a výtěžek bude použit na další nákup desinfekce a případný zůstatek použijeme na další dobročinné projekty. 

Více o Anti - COVID naleznete přímo u výrobce - Preol Lovosice
Objednat můžete také přes náš jednoduchý e-shop: zde

Příběh Anti COVIDu : Zdravé město Litoměřice chce, aby byli lidé ve městě zdraví. Liťák si pomáhá už dříve sehnal desinfekční gely, roušky a další věci pro zdraví Litoměřičanů. Slovo dalo slovo, dobrovolní hasiči přidali ruce k dílu, BigMAT Stavebniny B+D tuto desinfekci objednal, HET dodat lahvičky a během pár dní máme k dispozíci 2.000 litrů desinfekce nejen pro Litoměřičany.  

A protože od samého počátku fungujeme s vizí Ekonomika uvnitř hradeb, která podporuje lokální obchod, myšlenku, že peníze mají zůstávat u nás v regionu a nic není zadarmo, i Anti COVID nabízíme alespoň v doporučené prodejní ceně, která pokryje náklady a případný přebytek použijeme na další dobročinné projekty. Nikdo se také nebude zlobit, když si kdokoliv, kdo je ve finanční tísni a chce být ZDRAVÝ, vezme desinfekci bez placení.